Wedstrijdkalender eenheidsklassen nationaal

Wedstrijdkalender eenheidsklassen
ontwerp 2021 na kalendervergadering     
DATUMCLUBPLAATSKLASSENAAM WEDSTRIJD
JANUARI
FEBRUARI
15-21/2/2021krokusvakantie
28/2/2021RYCB GalgenweelGalgenweelC-E-OK-Snipe - OZomerzucht - Nationaal Optimist 1
MAART
7/3/2021WVD MechelenHombeekSpi
7/3/2021WOS OostendeSpuikomC
7/3/2021RBSCDamslootmeerONationaal 2 Optimist
7/3/2021ASC-VVW GalgenweelGalgenweel SnAntwerp Snipe Cup Alleen 7/3 omwille Covid
14/3/2021ZC Hofstade HofstadeL-LR-L4,7Laser Nationaal 1
14/3/2021RYCB GalgenweelSnKampioen der Kampioenen? Allicht niet
14/3/2021ZSGGavermeerFFinn Cup 1
14/3/2021ZSC-BroechemBroechemE-C-OOrlent Beker - Nationaal Optimist 3
21/3/2021KLYCGalgenweelOK-E-Spi-L-LR-L4.7Laser Nationaal 2 : Galgenweel wedstrijd
APRIL
4/4/2021SODIPAGalgenweelAK Geen O
5/4/2021NWVBerlareSpi-EPaasmaandag
11/4/2021CVD / RSNEF / ASPonantKamperland (NL)D5Sail For Vince
10-11/4/2021DOCB/RYCB Optispring Grevelingen Port ZélandeOOptispring start 11u
17-18/4/2021SNEHFroidchapelle5O5, 470, 420, P, FF, Maraudeur, deriv. duoDériveur duo / Marcel Buffet / April Falls
24-25/4/2021RYCB ScharendijkeC-E-Sn-F-OK-Fb-L-LR-L4.7Royal Spring Cup OBK Fireball Finn Cup Laser Nationaal 3
25/4/2021CVDDaveHT, QS, OK
25/4/2021RYCMLiegeSpi, LAS, LAR, L4.7, QS solo, TS/AKrégate La Solitaire
25/4/2021WOSOostende SpuikomONationaal Optimist 4 (mogelijks 24ste voorkeur WOS)
25/4/2021RYCWBütgenbachP, Fb, W
24/4/2021VVW of RYCBGalgenweelO Q Cup Plus 2021 voorjaar 1 Q Cup Plus
MEI
1/5/2021RYCIIttreSpi
1/5/2021SNEHFroidchapelleFF, QS, HT, Maraudeur, TS/AKLes 6 heures de la Plate Taille
2/5/2021CVD DaveTS/AK, HT, QSRégate des Muguets
2/5/2021ZSG GavermeerGavermeerO Q Cup Plus 2021 voorjaar 2 Q Cup Plus
8/5/2021VVW GalgenweelGalgenweelF - OK - FbFinn Cup 3 - FB bevestigt - overlap met O - quid? 8 mei training optimisten
8-9/5/2021NWVBerlareOOBK Benjamin Berlare
9/5/2021RCNMB / SNEHMonsSpi
9/5/2021WVD HombeekMechelen AKMoederdag Wedstrijd
8-9/05/2021Inside Outside Spuikom Oostende ETeamrace (Training 8/5/2021)
8-10/5/2021RNSYCOostendeL-LREuro Masters Lasers OBK Lasers Masters (geen L 4.7)
9/5/2021Aandeplas BruggeSt.-PietersplasO Q Cup Plus 2021 voorjaar 3Q Cup Plus
13-15/5/2021Unified SailingGalgenweel Laser Bahia - 420 - Laser Radial Special Olympics Belgian National Games
15-16/5/2021RNSYCOostendeE - SnNationale wedstrijd - als WK niet doorgaat ook Finn
22/5/2021RBSC HeusdenDamslootmeerO Q Cup Plus voorjaar 4Q Cup Plus
22-23/5/2021WWSKWillebroekL-LR- L4.7Laser Nationaal 5
23-24/5/2021SNEHFroidchapelleFF, QS, HT, (Micro), Maraudeur Trophée Charles BERTELS
2021-05-24 00:00:00NLMKinrooi Spi
2021-05-30 00:00:00WVD Hombeek Mechelen AK (geen O-C-Spi) Zomerraces PY
2021-05-30 00:00:00VVW GalgenweelGalgenweelONationaal Optimist 6 - 29 mei nationale oefendag
29/5/2021WOS OostendeSpuikomO Q Cup 2021 voorjaar 5Q Cup Plus finale
29-30/5/2021SNEHFroidchapelleOOptimist national
29-30/5/2021Port Aventura - ZilvermeerhavenMolOK Yole - Yingling
29-30/5/2021RNSYC - Twinsclub - Ostend SailingOostende - BredeneD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup Defender Race Twins
2021-05-30 00:00:00RCNVViséD5, 5O5Régate Fast
JUNI
2021-06-06 00:00:00VVW GalgenweelGalgenweel SnipeChocolade Race of ASC - geen chocolade race! Spare ASC ruil naar 13/6
2021-06-06 00:00:00SODIPAGalgenweelL-LR-L4.7-OK-F-FbLaser Nationaal 6 - reserve Snipe 13/6
2021-06-20 00:00:00RYCMLiègeTS/AKChallenge Eric DEVILLERS
2021-06-20 00:00:00RYCBGalgenweelSnChallenge Sprot - Sprot Cup
2021-06-27 00:00:00RBSC BraakmanOBraakmancup /Nationaal Optimist 7
2021-06-27 00:00:00WSV Del MareWaasmunsterSpi
26-27/6/2021RYCWBütgenbachV, 470Europa Cup Vaurien
26-27/6/2021RNSYC - Twinsclub - Ostend SailingOostende BredeneD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 2 Keyware Cup Ostend Sailing
JULI
3/7/2021NMLKinrooi AKMarec Beker
3-4/7/2021CVD - YCLLiefrange ( L)PChampionnat Ponant
3-4/7/2021KLYC Galgenweel SnWomen's Belgian Nationals - Snipe Womens European Trophy
3-7/7/2021Npweek -WSKLuM/Vy Npt/KYCNNieuwpoortO-C-E-L-LR-L4.7 Nieuwpoortweek - Optisummer - OBK Cadet - Lasers??? Warnemunde WK E
3-4/7/2021RNSYC - Twinsclub - Ostend SailingOostendeD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 3 Discovery Cup - Belgian Opens SB20
4/7/2021RYCWBütgenbachTS/AKGrand Prix des Hautes Fagnes
4/7/2021RCNMB / SNEHMonsTS/AK, HT, QSrégate Saint-Feuillien
10-11/7/2021SNEHFroidchapelleNeos 495Nation Cup Belge
10-11/7/2021Zeeland Regatta Veere O-C-E-L-LR-L4.7-OK-2.4m-Nacra 15 - SnZeeland Regatta - mix vrijdag trainingen en twee wedstrijddagen - te kiezen
10-11/7/2021WOS RNSYC Ostend Sailing - InOutSpuikom Oostende 12-voetsjol 101 jaar Olympische klasse 12-voetsjol.be
17-18/7/2021RNSYC - Twinsclub - Ostend SailingOostendeD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 4 Duvel Cup
18/7/2021BraakmanBraakmanL-LR-L4.7Laser Nationaal 7
21-25/7/2021TwinsclubBredenePatin a vela- Patin a vela juniorXXXe Open Belgisch Kampioenschap (geen races op 22 en 23/7)
31/7-1/8/2021SNEHFroidchapellecab, HT, QS, Micro, Maraudeur, TS/AKrégate challenge Fred Halignon
31/7-2/8/2021RNSYC - Twinsclub - Ostend SailingOostende D-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 5 - Brugse Zot - ook op 2/8 Draak
AUGUSTUS
5-8/8/2021RNSYC - Twins-Ostend SailingOostendeDOBK Draak
8/8/2021SIROCCOPaalAK4u Paalse Plas
8-9/8/2021SNEHFroidchapelleOCBO-OBK Optimist Benjamin
14-15/8/2021RNSYC - Twins-Ostend SailingOostendeD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 6 Bar Race
13-15/8/2021RYCB - BeneluxkampioenschappenScharendijkeL-LR-L4.7-F-420-470-Sn-FJ-E-Cont - CBenelux Kampioenschappen - 50ste editie - 3 dagen
21-22/8/2021SNEHFroidchapelleSpiCoupe Charles Bertels
21-22/8/2021NLMOphoven - KinrooiAK+505-COpen Limburgs Kampioenschap 13u00 (Cadet toegevoegd)
22/8/2021ZSG GavermeerGavermeerONationaal Optimist 8
22/8/2021RBSCHeusdenAK6 Uren Race (start 11 u)
28/8/2021NLMOphoven-KinrooiO en eenmansjollenAfvaart van de Maas start 12u00
28-29/8/2021RYCWBütgenbachSpi, 420
29/8/2021SODIPAGalgenweel Sn-Fb-F-OKBack to School Regatta
29/8/2021WVDHombeek O Q Cup 2021Q Cup Classic 1
29/8/2021NLMOphoven-KinrooiAKOptisail en Juniorsail - start 12 uur
29/8/2021RCNVViséTS4 Hr de Visé
29/8/2021VVW Inside OutsideOostende SpuikomONationaal Optimist 9 - samen met windsurfwedstrijd - geen probleem in 2020
SEPTEMBER
4-5/9/2021SNEHFroidchapelleMaraudeur, FF, QS,HTCommodor's Cup / Maraud' Heure
4-5/9/2021RYCBGalgenweel470OBK 470
4/9/2021ZC Hofstade HofstadeO - Laser Pico4 uren van Hofstade
5/9/2021RYCMLiègeTS/AKLa Traversée de Liège
5/9/2021BRYCBruxellesSpi
RNSYC - Twins - Ostend Sailing OostendeD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 7 Flinn Cup Ostend Sailing
5/9/2021Inside Outside OostendeO Q Cup 2021Q Cup Classic 2
11/9/2021CVDDavePLi Bia Bouquet 1
11/9/2021BZYCBrugge 0 Q Cup 2021Q Cup Classic 3
11-12/9/2021RYCWBütgenbachLAS, LAR, L4.7National Laser
11-12/9/2021SNEHFroidchapelleClass ABelgian Cup
11-12/9/2021RRZV Maas en Roer NLM Kinrooi AKEuregio Regatta
11-12/9/2021NLM Kinrooi FOBK Finn - Finn Cup 6
11-12/9/2021KLYCGalgenweelOKOBK OK - 13 uur eerste start
12/9/2021CVDDaveP, D5Li Bia Bouquet 2
12/9/2021VVW TurnhoutTurnhoutSpi
2021-09-12 00:00:00BZYCBrugge C11 Q Cup BZYC
17-19/9/2021ONK MedemblikFONK meerdere klassen
18-19/9/2021SNEHFroidchapelle470, 5O5Belgian Cup 5O5 - 470
18-19/9/2021KLYCGalgenweel FJ - VaurienAntwerps Kampioenschap 13 uur eerste start
18/9/2021WOSOostende0 Q Cup 2021Q Cup Classic 4
18-19/9/2021RYCMLiègeFF, QS, HTWE Flying Monsin (challenge DEWALEFFE)
18-19/9/2021WSKLUM/RYCB OptifallNieuwpoort O - COBK Optimist - Reserve OBK C
18-19/9/2021RNSYC Oostende L-LR-L4.7-EOBK Europe- OBK L-LR-L4.7
18-19/9/2021Twins-RNSYC-Ostend SailingOostende - BredeneD-SB20-C1-C3-Patin- J24Ostend Cup 8 Indian Summer Cup (datum switch ivm nieuwe datum OBK E-L,LR)
19/9/2021RCNVViséLAS, LAR, L4.7National Laser
19/9/2021ZSC-BroBroechemSpi-EEurope klasse toegevoegd
25/9/2021ZSC BroechemBroechemO Q Cup 2021Q Cup Classic 5
25-26/9/2021SNEHFroidchapelleSpiCBO-OBK Spirou
25-26/9/2021RYCBGalgenweel SnOBK Snipe
OKTOBER
2/10/2021VVW GalgenweelGalgenweelFbOBK Fireball reservedag (schrappen indien OBK doorging) - F en OK (reserve voor 9 mei) - lastig omdat O er dan ook zijn - F en OK weglaten - nationale trainingsdag optimist
3/10/2021VVW TurnhoutTurnhoutO Q Cup 2021Q Cup Classic 6
2-3/10/2020SNEHFroidchapelleLAS, LAR, L4.7CBO / OBK Laser Inland
3/10/2021KLYCGalgenweelC-ONationaal Optimist 10
3/10/2021ZS GavermeerHarelbekeSpi - E
8-10/10/2020Noord Limburg MaasKinrooi DWedstrijd voor Draken
9-10/10/2020SNEHFroidchapelleFF, PCBO-OBK FF / CBO-OBK P
9-10/10/2020OSM SchulensmeerSchulensmeerSpiReserve OBK Spirou - Beker van België een-tweemansboten start 13u/OBK 490 indien geen reserve spirou alleen zondag Spi
9/10/2020VVW GalgenweelGalgenweelO Q Cup 2021Q Cup Classic 7
10/10/2021Nuclea Mosselfeest Regatta MolC-L-LR-L4.7Nuclea&Wind start 10u30 Laser Nationaal 9
10/10/2021RYCBGalgenweelSailability Interclub Cup Sailability Cup
10/10/2021Inside Outside Oostende EReserve OBK Europe - Kennismakingsdag 9/10/2021
16/10/2021RBSC HeusdenHeusdenEIntroductiedag Europe?
17/10/2021Inside Outside Oostende Spi Bevestigd Els Helsen
17/10/2021RBSC HeusdenDamslootmeerE
16-17/10/2021SNEHFroidchapelleMicroMicr' eau d'Heure
16-17/10/2021KLYCGalgenweelSnMarlin Spike Rum Regatta - enkel Sn
17/10/2021ZSG GavermeerHarelbekeL-LR-L4.7Laser Nationaal 10
16/10/2021NWV Berlare Donkmeer BerlareO Q Cup 2021Q Cup Classic 8
24/10/2021HZCHofstade Cwas oorspronkelijk 28/2/2021
23-24/10/2021SNEHFroidchapelleOK, 12" DINGHI, ECBO-OBK Europe Inland
22-24/10/2021RYCBGalgenweel2,4 mRAntwerp City Cup
23/10/2021RBSC HeusdenDamslootmeer Heusden O Q Cup 2021Q Cup Classic 1
24/10/2021RBSC HeusdenHeusdenL-LR-L4.7Laser Nationaal 11
31/10/2021VVW GalgenweelGalgenweelSn - L Antwerpse Handjes
NOVEMBER
11/11/2021WVDHombeekAK-O-C-E-Spi-L-LR-L4.7-420 - 490 St Mettebeker Laser Nationaal 12
11/11/2021RSNEFSeneffeTS/AKrégate des Pieds Gelées
14/11/2021RYCBGalgenweelSn-L-LR-L4.7-OK-F -E CSpeculoos Race Laser Nationaal 13 Finn Cup 8
29/11/2021ZSGGavermeerAK-O Ijsbrekers Cup
DECEMBER